Vai paskesz marshmallows ir halal?

Vai paskesz marshmallows ir halal?
Vai paskesz marshmallows ir halal?
Anonim

Produkta informācija Bērniem un pieaugušajiem patiks šī garša. Izgatavots no Halal sertificētām sastāvdaļām. Ziyad Marshmallows ir ideāli piemēroti ēdiena gatavošanai, ugunskuram vai vienkārši baudīšanai tieši no maisiņa.

Kāds želatīns ir Paskesz marshmallows?

Uzturs: bez taukiem, bez riekstiem, bez lipekļa. Satur zivju želatīnu.

Vai Paskesz marshmallows ir košera?

Dabiski bez taukiem . Košers. Lieliski piemērots cepšanai vai vienkāršai ēšanai.

Vai var iegūt halal zefīru?

Lielākā daļa zefīru nav halal vai košera, un tie neatbilst šo ticību uztura ierobežojumiem. Vienkāršais iemesls ir tāds, ka lielākā daļa ASV vai ārzemēs ražoto zefīru ir izgatavoti ar želatīnu, kas iegūts no cūkgaļas. Tehniski zefīri ir saldumi - konfekte.

Vai ir zefīri bez želatīna?

Dandies Marshmallows ir izgatavoti no visām dabīgām sastāvdaļām, nesatur kukurūzas sīrupu vai želatīnu ar augstu fruktozes saturu (tie ir 100% vegāni!), un tie ir pirmie zefīri, kas ražoti. Projekts bez ĢMO pārbaudīts.

Ieteicams: