Vai čukkers ir tas pats, kas čuka?

Satura rādītājs:

Chukka var atsaukties uz: spēles periodu polo, arī raksta chukker, kas ir 7 minūtes garš.

Kas ir chukker polo?

Čukkeri. Polo mačs parasti ilgst vienu līdz divas stundas un ir sadalīts periodos, ko sauc par čukkeriem, kuri ilgst septiņas ar pusi minūtes. Izņemot papildstundas, polo spēle ārā vai telpās sastāv no četriem līdz sešiem spēlētājiem atkarībā no turnīra noteikumiem.

Kas ir čukkers?

: polo spēles periods.

No kurienes radās termins chukker?

chukker (n.)

arī chucker, chukka, "periods polo spēlē", 1898, no hindi chakkar, no sanskrita cakra "aplis, ritenis", no PIE sakne kwel- (1) "griezties, pārvietoties."

Kādā spēlē tiek lietots termins Deuce?

Teniss. situācija, piemēram, rezultāts 40–40 spēlē vai 5–5 mačā, kurā spēlētājam ir jāiegūst divi punkti pēc kārtas, lai uzvarētu geimu, vai divi secīgi geimi, lai uzvarētu setā.

Ieteicams:

Interesanti raksti
Kas ir pari passu?
Lasīt vairāk

Pari-passu ir latīņu frāze, kas nozīmē "vienāds pamats". Finanšu jomā "vienlīdzīgi apstākļi" nozīmē, ka pret divām vai vairākām finanšu līguma vai prasības pusēm attiecas vienādi. … Testamenti un trasti var arī piešķirt pari-passu sadali, kurā visas nosauktās puses dala īpašumus vienādi.