Vai nfl ir divi pagarinājumi?

Satura rādītājs:

NFL regulārās sezonas laikā tiek izspēlēts viens pagarinājums (katra komanda saņem divus pārtraukumus). Ja pēc 10 minūšu pagarinājuma spēle joprojām ir neizšķirta, spēle oficiāli beidzas ar neizšķirtu.

Cik pagarinājumu ir NFL?

Nr. Izslēgšanas spēlēs pagarinājums ir 15 minūtes, nevis 10.

Vai kādreiz NFL ir bijis dubults pagarinājums?

Amerikāņu futbols

Sešas Nacionālās futbola līgas izslēgšanas spēļu spēles ir iegājušas dubultā pagarinājumā, no kurām garākā bija AFC divīzijas izslēgšanas spēle 1971. gada 25. decembrī. Maiami Dolphins uzvarēja Kanzassitijas Chiefs ar 27:40 un 7:40 dubultā pagarinājumā (82:40 no kopējā spēles laika, ilgākā spēle NFL vēsturē).

Kādi ir noteikumi NFL OT?

Regulārajā sezonā virsstundas turpinās līdz 10 minūtēm no pulksteņa laika. Ja spēle paliek neizšķirta pēc papildu 10 minūtēm, spēle beidzas ar neizšķirtu. Abām komandām ir divi pārtraukumi, un tiek piemērots divu minūšu brīdinājums. Pēcsezonā sākotnējais pagarinājums ilgst 15 minūtes.

Kāda ir īsākā spēle NFL vēsturē?

49ers uzvara ar 9:0 pār Redskins aizņēma tikai 2 stundas un 36 minūtes, kas bija īsākā NFL spēle kopš New England Patriots ar 35 uzvarēja Džeksonvilas Jaguars. 7 16. nedēļā2009. gada sezonas, saskaņā ar NFL pētījumu.

Ieteicams:

Interesanti raksti
Kas ir pari passu?
Lasīt vairāk

Pari-passu ir latīņu frāze, kas nozīmē "vienāds pamats". Finanšu jomā "vienlīdzīgi apstākļi" nozīmē, ka pret divām vai vairākām finanšu līguma vai prasības pusēm attiecas vienādi. … Testamenti un trasti var arī piešķirt pari-passu sadali, kurā visas nosauktās puses dala īpašumus vienādi.