Vai Bahreina kvalificējās Pasaules kausam?

Satura rādītājs:

Anonim

Otrdienas spēlē pēc bezvārtu pirmā puslaika Bahreina tikai pēc 10 minūtēm otrajā puslaikā panāca 2:0, bet 70. un 88. minūtē pievienoja vēl divus. …

Vai Bahreina var kvalificēties Pasaules kausam?

Manama: Bahreina divas reizes ir pietuvojusies kvalifikācijai FIFA World Cup™, sasniedzot starpkontinentālās izslēgšanas spēles Vācijas 2006. gada un Dienvidāfrikas 2010. gada kvalifikācijas turnīrā, zaudējot Trinidādai un Attiecīgi Tobāgo un Jaunzēlande.

Vai Irāka kvalificējās Pasaules kausam?

2020. gadi - atjaunota cerība. Kataneca vadībā Irāka sasniedza 2022. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas trešo kārtu, astoņās spēlēs izcīnot piecas uzvaras, tostarp uzvaru ar 2:1 pret Irānu.

Kura valsts vienmēr ir kvalificējusies Pasaules kausam?

Brazīlija ir vienīgā komanda, kas līdz šim ir piedalījusies visos 21 turnīrā, no kurām Vācija ir piedalījusies 19, Itālija - 18, Argentīna - 17 un Meksika - 16. datumā turnīrā uzvarējušas astoņas valstis. Pirmie uzvarētāji 1930. gadā bija Urugvaja; pašreizējie čempioni ir Francija.

Kam spēlētājam ir visvairāk pasaules čempionātu?

Dzimis Edsons Arantess do Nascimento, vīrietis, kurš kļuva pazīstams kā Pelé, pasaules futbola apritē iekļuva 16 gadu vecumā, izceļoties gan kluba komandā Santos, gan Brazīlijas nacionālā puse. Līdz savas karjeras beigām Pelē ar Brazīliju bija uzvarējis trīs FIFA Pasaules kausa izcīņā, kas ir visvairāk uzvaras Pasaules kausā.atskaņotājs.